AFİŞ TASARIMI

Dikkat Çekici Görseller

  • Afiş tasarımlarında dikkat çekici görseller ve grafikler kullanmak önemlidir. Görseller, mesajınızı desteklemeli ve hedef kitlenizin ilgisini çekecek şekilde seçilmelidir.

Etkileyici Başlık ve İletişim

  • Kısa ve öz bir şekilde hedeflenen mesajı ileterek, izleyicilerin merakını uyandırmak ve etkileşim sağlamak için markanıza uygun kelimeleri seçiyoruz.

Etkili Renk Kullanımı

  • Renklerin insanlarda güveni tetikleme gücü vardır.  Afiş tasarımlarında renklerin doğru bir şekilde kullanılmasını ve mesajınızı daha etkili bir şekilde iletmenizi sağlıyoruz.

Basılı ve Dijital Uyum

  •  Afiş tasarımlarının hem basılı materyallere hem de dijital platformlara uyumlu olması gerekmektedir. Uygun boyutlandırma ve çözünürlük seçimiyle afişlerinizi basılı materyallerde veya dijital reklamlarda kullanmanızı kolaylaştırıyoruz.

 Hedef Kitlenize Uygun Tasarımlar

  • Afiş tasarımlarınızın hedef kitlenizin ilgi ve beklentilerine göre şekillendirilmesi gerekmektedir. Sizlere, farklı pazarlara uygun tasarımlarla etkili bir biçimde iletişimde bulunmanızı sağlıyoruz.

 Özgün ve Yaratıcı Konseptler

  • Afiş tasarımlarında özgün ve yaratıcı konseptler kullanmak önemlidir. Farklı bir bakış açısıyla tasarladığımız afişler hedef kitlenizin dikkatini çekecek ve markanızı öne çıkarmanızı sağlayacaktır.

 

SİZİ DİNLİYORUZ

Hedza Ajansın uzman kadrosu, uygulanmasını istediğiniz hizmetle ilgili sizi en ince ayrıntılarına kadar dinliyor ve gerekli tüm notları alıyoruz.

HEDEFİNİZ HEDEFİMİZDİR

Almış olduğumuz notlarla beraber, işin mutfağında sizin için en iyisini planlıyor ve projeler geliştiriyoruz, ek çözüm projeleriyle size geri dönüş yapıyoruz.

ALANINDA UZMAN EKİP

Onaylamış olduğunuz proje artık planlanan zamana kadar profesyonel ellerde uygulama ve sonlandırma dönemine girmiş oluyor.

EN MUTLU AN

İstemiş olduğunuz hizmeti, istemiş olduğunuz zamanda, istenilen şekliyle başarmış olmanın haklı mutluluğunu beraber yaşama zamanı artık.