E-DERGİ TASARIMI

Mobil Uyumlu Tasarımlar

  • E-Dergilerinizi mobil cihazlarda da mükemmel bir görüntüleme deneyimi sunacak şekilde tasarlıyoruz. Okuyucularınızın tablet veya akıllı telefon gibi mobil cihazlardan kolaylıkla erişebilmesini sağlıyoruz.

Görsel Odaklı Tasarımlar

  •  E-Dergilerinizi görsel açıdan zengin ve etkileyici biçimde oluşturuyoruz. Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi temsil eden kaliteli ve çarpıcı görsellerle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Etkileyici Kapak Tasarımları

  • E-dergilerde en önemli kısım kapak görselleridir. Etkileyici kapak tasarımlarımızla okuyucularınızın ilgisini çekiyoruz.

İçerik Hiyerarşisi ve Gezinme

  • E-dergilerde içerik hiyerarşisi ve gezinme kolaylığı önemlidir. İçeriğinizi detaylı bir biçimde bölümlere ayırarak, içeriklerinize hızlı ve kolay erişim sağlamayı hedefliyoruz.

SİZİ DİNLİYORUZ

Hedza Ajansın uzman kadrosu, uygulanmasını istediğiniz hizmetle ilgili sizi en ince ayrıntılarına kadar dinliyor ve gerekli tüm notları alıyoruz.

HEDEFİNİZ HEDEFİMİZDİR

Almış olduğumuz notlarla beraber, işin mutfağında sizin için en iyisini planlıyor ve projeler geliştiriyoruz, ek çözüm projeleriyle size geri dönüş yapıyoruz.

ALANINDA UZMAN EKİP

Onaylamış olduğunuz proje artık planlanan zamana kadar profesyonel ellerde uygulama ve sonlandırma dönemine girmiş oluyor.

EN MUTLU AN

İstemiş olduğunuz hizmeti, istemiş olduğunuz zamanda, istenilen şekliyle başarmış olmanın haklı mutluluğunu beraber yaşama zamanı artık.