FACEBOOK SAYFA YÖNETİMİ

Sayfa Oluşturma ve Ayarlama

  • Öncelikle profesyonel bir Facebook sayfası oluşturup gerekli özelleştirmeleri yapmaktayız. Facebook sayfanızın, markanızı yansıtan bir görünüme sahip olmasını ve doğru kategorilerin seçilmesini sağlamaktayız.

Planlama ve İçerik Yönetimi

  •  İyi bir Facebook sayfa yönetimi, düzenli ve ilgi çekici içeriklerle başlar. İçerik planlamanızı yaparak markanızı ve pazarlama hedeflerinizin analizi sonrası, içeriklerinizi düzenli olarak yayınlayıp, takipçilerinizin ilgisini sürekli olarak canlı tutarız.

Facebook Reklamları

  • Facebook reklamlarını doğru şekilde kullanmanızı ve hedeflenen kitleye yönelik reklamlar oluşturmanızı sağlıyoruz. Böylelikle hesabınızın erişimi genişleyip marka bilinirliğiniz artacaktır.

Analiz ve Raporlama

  • Facebook hesabınızın performansını izleyerek analizler yapmaktayız. Gönderi etkileşimi, takipçi büyüme oranları, reklam verimliliği gibi verileri kullanarak sürekli olarak stratejileri değerlendirip güncel tutmaktayız.

SİZİ DİNLİYORUZ

Hedza Ajansın uzman kadrosu, uygulanmasını istediğiniz hizmetle ilgili sizi en ince ayrıntılarına kadar dinliyor ve gerekli tüm notları alıyoruz.

HEDEFİNİZ HEDEFİMİZDİR

Almış olduğumuz notlarla beraber, işin mutfağında sizin için en iyisini planlıyor ve projeler geliştiriyoruz, ek çözüm projeleriyle size geri dönüş yapıyoruz.

ALANINDA UZMAN EKİP

Onaylamış olduğunuz proje artık planlanan zamana kadar profesyonel ellerde uygulama ve sonlandırma dönemine girmiş oluyor.

EN MUTLU AN

İstemiş olduğunuz hizmeti, istemiş olduğunuz zamanda, istenilen şekliyle başarmış olmanın haklı mutluluğunu beraber yaşama zamanı artık.