GOOGLE ADWORDS

 Hedef Kitle Analizi

  • Google Adwords reklamları için hedef kitleyi belirlemek oldukça önemlidir. Uzman ekibimiz, anahtar kelimeleri araştırır, hedeflenen anahtar kelimeler belirlenir ve web sitenizi bu anahtar kelimelerden oluşturur.

Anahtar Kelime Araştırması ve Optimizasyonu

  • Google AdWords reklamlarının etkili olabilmesi adına, anahtar kelimelerin belirlenmesi önemli bir süreçtir. Uzman ekibimiz tarafından Google Adwors reklamlarınız için anahtar kelime araştırması yapılıp markanıza en uygun anahtar kelimeler belirlenmektedir.

Görsel ve Metin Reklamları

  • Google AdWords, hem görsel hem de metin tabanlı reklamları desteklemektedir. Hedefleriniz doğrultusunda, markanıza en uygun olacak biçimde görsel ve metin reklamları oluşturmaktayız.

İstatistik ve Raporlama

  • Reklam kampanyanızın performansını izlemek ve sonuçları analiz etmek için ayrıntılı istatistikler ve raporlar sunmaktayız. Böylelikle reklam stratejilerinizi sürekli olarak optimize edebilir ve daha etkili sonuçlar elde etmenizi sağlarız.

 Reklam Grupları ve Dönüşüm İzleme

  •  Reklamlarınızı ilgili anahtar kelimelere göre kategorize etmekteyiz. Uzman ekibimiz, dönüşüm izleme araçlarıyla reklam performansınızın genel analizi yapıp daha etkili sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır.

Reklam Bütçesi Yönetimi

  •  Google Adwords reklamlarınızı, olasılıklar beraberinde yapılan detaylı analizler sonrası, ekibimizce değerlendirilerek sizlere gerekli bilgilendirmelerde bulunup etkin bir bütçe yönetiminizde markanıza destek olmaktayız.

SİZİ DİNLİYORUZ

Hedza Ajansın uzman kadrosu, uygulanmasını istediğiniz hizmetle ilgili sizi en ince ayrıntılarına kadar dinliyor ve gerekli tüm notları alıyoruz.

HEDEFİNİZ HEDEFİMİZDİR

Almış olduğumuz notlarla beraber, işin mutfağında sizin için en iyisini planlıyor ve projeler geliştiriyoruz, ek çözüm projeleriyle size geri dönüş yapıyoruz.

ALANINDA UZMAN EKİP

Onaylamış olduğunuz proje artık planlanan zamana kadar profesyonel ellerde uygulama ve sonlandırma dönemine girmiş oluyor.

EN MUTLU AN

İstemiş olduğunuz hizmeti, istemiş olduğunuz zamanda, istenilen şekliyle başarmış olmanın haklı mutluluğunu beraber yaşama zamanı artık.