GOOGLE SEO

Hedef Kitle Analizi

  • Google SEO stratejilerinin etkili olabilmesi için hedef kitleyi belirlemek oldukça önemlidir. Uzman ekibimiz, anahtar kelimeleri araştırır, hedeflenen anahtar kelimeler belirlenir ve web sitenizi bu anahtar kelimelerden oluşturur

Teknik SEO

  • Web sitenizin teknik altyapısını en uygun hale getirmek, arama motorlarının sitenizi daha iyi anlamasını sağlar. Uzman ekibimiz, mobil uyumluluk, URL yapılandırması, site haritası ve meta etiketler gibi faktörleri göz önünde bulundurup optimizasyonunu sağlar.

Site İçi ve Site Dışı SEO

  • Google SEO stratejilerinin etkili olabilmesi için web sitenizin içinde ve dışında SEO optimizasyonu yapılması gerekmektedir. Uzman ekibimizce, başlık etiketleri, meta açıklamalar, site haritaları gibi site içi faktörleri optimize edilmektedir. Ayrıca site dışı seo için de sosyal medya paylaşımları gibi faktörleri göz önünde bulundurmaktayız.

Backlink Oluşturma

  • Yüksek kaliteli ve güvenilir web sitelerinden gelen backlinkler, arama motorları tarafından sitenizin güvenilirliğini artıran bir etmendir. Backlink oluşturma stratejileriyle de markanızın otoritesini artırmaktayız.

İçerik Optimizasyonu

  • Kaliteli ve özgün içerikler, SEO stratejisinin başarılı olabilmesi için olmazsa olmazdır. Uzman ekibimizce yapılacak olan analizler sonrası markanız adına değerli ve bilgilendirici içerikler oluşturmaktayız.

 Analiz ve Raporlama

  • SEO stratejilerinin performansını izlemek ve sonuçları analiz etmek için ayrıntılı istatistikler ve raporlar sunmaktayız. Uzman ekibimiz, Google Analytics ve diğer araçları kullanarak web sitenizin trafiğini, dönüşüm oranlarını takip ve analiz ederek, Google SEO stratejilerinizi güncelleyecek daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

SİZİ DİNLİYORUZ

Hedza Ajansın uzman kadrosu, uygulanmasını istediğiniz hizmetle ilgili sizi en ince ayrıntılarına kadar dinliyor ve gerekli tüm notları alıyoruz.

HEDEFİNİZ HEDEFİMİZDİR

Almış olduğumuz notlarla beraber, işin mutfağında sizin için en iyisini planlıyor ve projeler geliştiriyoruz, ek çözüm projeleriyle size geri dönüş yapıyoruz.

ALANINDA UZMAN EKİP

Onaylamış olduğunuz proje artık planlanan zamana kadar profesyonel ellerde uygulama ve sonlandırma dönemine girmiş oluyor.

EN MUTLU AN

İstemiş olduğunuz hizmeti, istemiş olduğunuz zamanda, istenilen şekliyle başarmış olmanın haklı mutluluğunu beraber yaşama zamanı artık.