İNSTAGRAM HESAP YÖNETİMİ

 İçerik Yönetimi

  •  İyi bir Instagram hesabı yönetimi, etkileyici ve ilgi çekici içeriklerle başlar. Uzman ekibimiz, markanızın hedef kitlesini ve pazarlama hedeflerinizi analiz edip, buna uygun olarak gönderiler, hikayeler ve reels videolarıyla ilgi çekici içeriklerle takipçilerinizin dikkatini çekmesini sağlar.

Görsel Tasarım

  • İnstagram, görsel bir platform olduğundan, görsel tasarım ve düzenleme önemlidir. Düzenli bir temayı, profesyonel düzenlemeler ile birleştirerek takipçilerinizle daha güçlü bir iletişim kurmanızı sağlamaktayız. Bu sayede markanızın görsel bilinirliğini de artırmaktayız.

 Hashtag ve Etkileşim

  •  İnstagram’da hashtagler, içeriğinizi keşfedilebilir hale getirmek ve hedeflenen kitleye ulaşmak için önemlidir. Hashtag stratejisi oluşturarak etkileşimi artırır ve markanızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlarız.

Takipçi ve İstatistik Analizi

  •  İnstagram hesabınızın performansını izlemek ve takipçi sayısını artırmak için analizler yapmaktayız. Etkileşimleri ve hedef kitleyi analiz ederek stratejilerimizi sürekli olarak optimize ederiz.

 Reklam Yönetimi

  •  İnstagram reklamlarını doğru şekilde kullanmanızı ve hedeflenen kitleye yönelik reklamlar oluşturmanızı sağlıyoruz. Böylelikle hesabınızın erişimi genişleyip marka bilinirliğiniz artacaktır.

SİZİ DİNLİYORUZ

Hedza Ajansın uzman kadrosu, uygulanmasını istediğiniz hizmetle ilgili sizi en ince ayrıntılarına kadar dinliyor ve gerekli tüm notları alıyoruz.

HEDEFİNİZ HEDEFİMİZDİR

Almış olduğumuz notlarla beraber, işin mutfağında sizin için en iyisini planlıyor ve projeler geliştiriyoruz, ek çözüm projeleriyle size geri dönüş yapıyoruz.

ALANINDA UZMAN EKİP

Onaylamış olduğunuz proje artık planlanan zamana kadar profesyonel ellerde uygulama ve sonlandırma dönemine girmiş oluyor.

EN MUTLU AN

İstemiş olduğunuz hizmeti, istemiş olduğunuz zamanda, istenilen şekliyle başarmış olmanın haklı mutluluğunu beraber yaşama zamanı artık.