Katalog Tasarımı

Katalog, tanıtım için kullanılan en geniş içerikli ve detaylı kitapçıktır. Tanıtım malzemeleri arasında en çok kullanılanlardan biridir. Çok sayfalı olarak yapılan katalog, kolayca anlaşılabilir, açık ve nettir. Katalog tasarımı bir sanatçının eserleri, bir kütüphanenin kitapları veya bir şehrin önemli tarihi yapıları için hazırlanabilir. Fakat firmaların sahip oldukları ürünleri, hizmetleri etkili bir şekilde anlattıkları ticari katalog tasarımı en yaygın olanıdır.

Katalog tasarımları ile ürün ya da hizmetlerinizi en kaliteli şekilde anlatmak ilk hedefimizdir. Gerektiğinde fotoğraf çekimi, image desteği, photoshop manüplasyonları, icon tasarımları, vektörel ya da pixel tabanlı illustrasyonlar ile katalogları zenginleştirebiliyoruz.

Katalog tasarımı oluşturulduktan sonra baskı aşamasını problemsiz bir şekilde sizin adınıza üstleniyoruz. İlgili projeyi en ekonomik kağıt kalınlıkları, ölçü ve renk ayarlarını hesaplayarak maliyetleri düşürüyoruz.

Hedza Ajans’ın belirgin özelliği, katalog tasarımlarını web siteleri ile bütünleştirebilen stratejisidir. Çünkü her iki reklam mecrasıda sizi ve firmanızı daha geniş kitlelere taşımaktadır. Hedza Ajans, grafik ve web tasarımının bir bütün olduğunun bilincindedir. Kağıttan ekranlara tasarım ve tanıtımın bir bütün olarak ele alınmasından yanadır.


Talep Formu

Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Konu Başlığı

İletiniz

Aşağıdaki Toplamın Sonucu?

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!