Sosyal Medya Hizmeti

Facebook

Hedza Ajans Ekibi, Firmanız ve Sektörel Konular ile Alakalı, Günlük Olarak Facebook Sayfanızı Güncel Tutar, Doğal Takipçi Artışlarının Yanı Sıra, Sosyal Medyadaki Kurumsal İmajınıza Güç Katar. Belirli Zamanlarda Firma Yetkileriyle Görüşerek Kampanya – Fırsat gibi Reklam Çalışmaları İçin Grafik Tasarımı Hazırlayıp, Tüm Sosyal Mecralarınızda Yayınlar.

Instagram

Hedza Ajans Ekibi, Firmanız ve Sektörel Konular ile Alakalı, Günlük Olarak İnstagram Hesabınızı Güncel Tutar, Doğal Takipçi Artışlarının Yanı Sıra, Sosyal Medyadaki Kurumsal İmajınıza Güç Katar. Belirli Zamanlarda Firma Yetkileriyle Görüşerek Kampanya – Fırsat gibi Reklam Çalışmaları İçin Grafik Tasarımı Hazırlayıp, Tüm Sosyal Mecralarınızda Yayınlar.

Twitter

Hedza Ajans Ekibi, Firmanız ve Sektörel Konular ile Alakalı, Günlük Olarak Twitter Hesabınızı Güncel Tutar, Doğal Takipçi Artışlarının Yanı Sıra, Sosyal Medyadaki Kurumsal İmajınıza Güç Katar. Belirli Zamanlarda Firma Yetkileriyle Görüşerek Kampanya – Fırsat gibi Reklam Çalışmaları İçin Grafik Tasarımı Hazırlayıp, Tüm Sosyal Mecralarınızda Yayınlar.


Talep Formu

Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Konu Başlığı

İletiniz

Aşağıdaki Toplamın Sonucu?

Hemen Bizimle İletişime Geçin

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!