SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Hedef Kitlenin Belirlenmesi

  • Öncelikle markanızın hedef kitlesini belirleriz. Görseller, videolar, blog yazıları gibi çeşitli formatlarda içerikler oluşturup hedef kitlenizin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına yönelik içerikler üretiriz.

Hesap Yönetimi ve İçerik Planlama

  • Sosyal medya hesabınızın içerik planlamasını yapmaktayız. Markanızı en iyi şekilde temsil eden içerikleri oluşturup, yayınlayarak takipçilerinizin dikkatini çekmekteyiz.

İstatistik ve Analiz

  • Sosyal medya performansınızı izleyip raporlamaktayız. Analitik araçları kullanarak da etkileşim oranlarını, takipçi büyümesini takip etmekteyiz. Böylelikle hedeflerinize ulaşmak için daha etkili kararlar almanızı sağlarız.

Reklam Kampanyaları

  • Reklamlarınızı doğru şekilde kullanmanızı ve hedeflenen kitleye yönelik reklamlar oluşturmanızı sağlıyoruz. Böylelikle hesabınızın erişimi genişleyip marka bilinirliğiniz artacaktır.

Kanal Seçimi ve Yönetimi

  • Hangi sosyal medya kanallarının markanız için en uygun olduğunu belirler ve bu kanallarda aktif olarak yer alırız. İçeriklerin planlaması, yayını ve etkileşimin yönetimi konusunda size destek sağlarız.

 

SİZİ DİNLİYORUZ

Hedza Ajansın uzman kadrosu, uygulanmasını istediğiniz hizmetle ilgili sizi en ince ayrıntılarına kadar dinliyor ve gerekli tüm notları alıyoruz.

HEDEFİNİZ HEDEFİMİZDİR

Almış olduğumuz notlarla beraber, işin mutfağında sizin için en iyisini planlıyor ve projeler geliştiriyoruz, ek çözüm projeleriyle size geri dönüş yapıyoruz.

ALANINDA UZMAN EKİP

Onaylamış olduğunuz proje artık planlanan zamana kadar profesyonel ellerde uygulama ve sonlandırma dönemine girmiş oluyor.

EN MUTLU AN

İstemiş olduğunuz hizmeti, istemiş olduğunuz zamanda, istenilen şekliyle başarmış olmanın haklı mutluluğunu beraber yaşama zamanı artık.